Главная » Статьи » Український стиль » Поради

Оформлення заміської ділянки: барбекю на дачі

  З давніх часів до наших днів зберігся дивовижний спосіб приготування м'яса - барбекю. Багато дачників із задоволенням встановлюють у себе на ділянках такі пристрої. Адже так приємно всією родиною з'їсти тільки-що засмажене на відкритому вогні м'ясо зі свіжими овочами, вирощеними на власних грядках.

Давайте зробимо барбекю на дачі своїми руками з природного каменю, і виберемо для цього округлу форму. Дикий камінь додасть впевненості в вічності і надійності. Наше барбекю будемо використовувати ми, наші діти і внуки, тому варто постаратися, і зробити його надійним та довговічним.

Округла форма символізує домашнє вогнище. Навколо нього, підкинувши дрова в піч, можна тепло і душевно проводити час, спілкуючись з друзями або близькими. Тому, барбекю - це не тільки пристосування для підсмажування м'яса. Це своєрідний куточок спілкування і душевного відпочинку на вашій дачній ділянці.

Щоб вибрати місце для барбекю на дачі, потрібно підшукати на вашій ділянці безвітряний або захищений куточок від вітру. Багато людей, будуючи дачу, відразу піклуються про місце під барбекю. Діаметр круглого барбекю обов'язково повинен становити не менше 70 см. Можна відзначити, що округла конструкція барбекю дозволить легше ходити навколо, в пошуку простору без диму, так як вітер може змінювати свій напрям.

Перейдемо до технології будівництва. В обраному місці потрібно зняти дерновий шар землі. Обладнаємо фундамент висотою мінімум 15 см, який замуровано в арматурну сітку. Діаметр сітки повинен бути на 25 см менше основного, тому що зовні потрібно буде його обкласти каменем.

 Після застигання фундаменту, будемо викладати внутрішню частину, використовуючи для цього будь-яку цеглу, в тому числі і биту.

Зовнішню сторону викладіть камінням, залишаючи між ними маленький зазор. Камені краще укладати на клей, а не на розчин. Купити його можна в будівельних магазинах. Такий клей забезпечить водонепроникність, і тому в середину конструкції не буде протікати вода.

Всередині і зовні нашу кладку з'єднайте поперечним металевим дротом (через кожні 15 см). Після нашої роботи має вийти котлован, схожий на колодязь. Засипати яму ґрунтом, поливаючи водою. Далі робимо верхню площадку. Її можна будувати з каменю, але через перегрів, радять використовувати шамотну цеглу. Встановимо нагорі металеву решітку, зробимо окантовку і, власне, все — готово.

Барбекю на дачі стане популярним місцем для відпочинку всієї сім'ї на вашому дачній ділянці. А якщо воно побудовано власними руками, то це буде приємніше подвійно.

Категория: Поради | Добавил: admin (27.05.2017)
Просмотров: 225 | Теги: ділянка, дача, Барбекю | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar