Главная » Статьи » Материалы » Для ремонта

У чому полягають особливості натяжних стель

Натяжні стелі, мало хто про них не чув і мало хто їх ще не встановив у себе вдома. Особливості натяжних стель роблять їх найбажанішим і популярними стельовими покриттями на сьогоднішній день.

Ще зовсім недавно єдиним способом обробки стелі було її фарбування, що тягло за собою нерівність, шорсткості поверхні й, звичайно, виглядало не зовсім естетично. Щоб назавжди забути про всі ці проблеми, почали використовувати новий вид стельового покриття, який дозволяє зробити все без розводів, патьоків, а у випадку, якщо відбудеться потоп, він утримає на собі всю воду.

Ідеальна геометрія натяжної стелі радує око, а численні дизайнерські експерименти роблять можливим застосування будь-яких форм, фактур, кольорів у вас вдома. І навіть, у тому числі, аплікацій, малюнків, власних фотографій.

Таке рішення підійде для будь-якого інтер'єру, будь-якої квартири, будинку, офісу, застосовувати його можна навіть у ванній, дитячій кімнаті, на кухні, так як полотно витримує перепади температур, вологість, наявність конденсату.

Історія

Вперше думка про драпіруванням стелі прийшла стародавнім римлянам. Матерію вибирали відповідно до кольору стін, але з часом вона вицвітала, порошилася. Коли все це відбувалося, тканина просто замінювали і все знову ставало новим і красивим.

Але зовсім нове життя у натяжних стель почалося після появи сучасних полімерних плівок. Цей пластик отримав найширше застосування завдяки своїм прекрасним експлуатаційним властивостям. Він міцний, еластичний, відповідає всім вимогам безпеки і екологічності. Така ідея виявилася цікавою і перспективною, її почали застосовувати для обробки стелі. Почали отримувати плівку різних кольорів і фактур, надалі технологія продовжує розвиватися, придумуються все нові і нові ідеї, додаткові можливості.

Натяжна стеля - це готовий виріб, який зшитий з окремих смуг ПВХ полотна. З натяжними стелями використовують традиційні люстри і вбудовуються, декоративні світильники. Головне правило - щоб вони не перегрівався стелю, тому обмежується потужність лампочок.

Натяжна стеля буде доречною практично в кожному опалювальному приміщенні. Екологічна безпека робить таке покриття ідеальним не тільки для житлових приміщень, а й для плавального басейну. Є варіанти для операційних і лікарняних палат - спеціальні антибактеріальні.

Категория: Для ремонта | Добавил: admin (29.08.2015)
Просмотров: 443 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar