Главная » Статьи » Интерьер » Интерьер квартиры

Квіти та інтер'єр: цікаві поради та важливі нюанси

Квіти у вітальні служать додатковим елементом інтер'єру. Тому важливо, щоб вони вливалися в загальну картину, а не вносили дисонанс.

Відбираючи квіти для вітальні, треба, насамперед, звернути увагу на характерні ознаки, наприклад, на їх розміри, забарвлення і форму листя. Квіти можуть бути одного або різних видів.

Квіти можуть бути висаджені в керамічних і пластикових горщиках, в кашпо, в контейнерах і так далі. Якщо переважає строкатий стиль, то можна створити декоративні композиції з різнокольорових бегоній, цинерарії, сенполій, колеусів, що мають різне забарвлення листя.

Квіти, підібрані для композиції, краще висаджувати в один великий горщик, хоча, можна тримати кожну рослину у своєму горщику, об'єднавши всю композицію контейнером. Зрозуміло, що різноманітність композицій більше, якщо вибір зроблено на полікультурних кольорах.

Класичний приклад полікультурної композиції - це, розміщені в центрі еінопсіс або декілька толстянок, ехеверіі, а на периферії - диффенбахії і кілька бегоній з декоративним листям.

Шанувальники витонченого східного стилю можуть розмістити низькорослі рослини на сухих гілках або корчах. Для цього варіанту оформлення інтер'єру підійде плющ або спіндапсус, або якісь рослини з бромелієвих.

Дуже оригінально можуть виглядати в інтер'єрі флораріі - прозорі конструкції всілякої форми, які ізолюють в них квіти і рослини від зовнішнього світу, створюючи унікальні умови для їхнього життя. Флораріі потрібні, в першу чергу, для тропічних рослин, які люблять велику вологість і температуру.

Під флораріі можна пристосувати акваріуми для рибок. Головне в них - це грунт. Дно засипається дренажним шаром, а зверху насипається потрібний вид грунту. На дренажний шар найчастіше виставляються рослини в горщиках, якщо єдиний грунт їм не підходить. У цьому випадку, площі між горщиками покриваються мохом або сушеною травою.

Ще один варіант у квітковому інтер'єрі - це багатоярусні композиції, в яких монокультурні рослини в окремих горщиках розташовуються на спеціальних конструкціях, закріплених найчастіше на стіні, створюючи виділену зону у вітальні.

Фітодизайн надає багаті можливості для внесення "родзинки" в інтер'єр вітальні.

Категория: Интерьер квартиры | Добавил: BossOlena (15.10.2015)
Просмотров: 563 | Теги: інтер'єр, квіти | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar